Zespół Szkół w Szalowej

WITAMY NA  STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ
IM. KS. STANISŁAWA PĘKALI  W SZALOWEJ

 Kontakt    

Sukcesy naszych plastyków

Nowy rok szkolny – nowe sukcesy plastyczne i fotograficzne.

 

  Od inauguracji nowego roku szkolnego 2016/2017dzieli nas zaledwie dwa miesiące, a już możemy pochwalić się sukcesami naszych uczennic w dziedzinie plastyki i fotografii. Więcej...

 

 

Anetka Węgrzyn uczennica klasy IIa gimnazjum zajęła I miejsce w diecezjalnym konkursie plastycznym Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej pt. „Moja chrzcielnica” związanym z obchodami jubileuszu 1000 rocznicy Chrztu Polski. II miejsce przyznano absolwentce naszego gimnazjum - Gabrieli Kozioł, za ciekawy, fotograficzny kadr chrzcielnicy w kościele parafialnym w Szalowej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z uroczystości wręczenia nagród- GALERIA

 

Emilka Sorota i Kasia Gucwa, uczennice klasy III gimnazjum, to laureatki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego organizowanego przez Magurski Park Narodowy z siedzibą w Krempnej pod nazwą „Drugie życie drzewa”. W konkursie plastycznym o tej samej nazwie wyróżnienie specjalne przyznano Weronice Barczyk, uczennicy klasy 2 SP.

I miejsce – „Muzyka - drugie życie drzewa”, Emilia Sorota – Publiczne Gimnazjum w Szalowej

Wyróżnienie – „Drzewo miłości i cierpienia” i „Stare rodzi nowe’, Katarzyna Gucwa – Publiczne Gimnazjum w Szalowej

Wyróżnienie-"Lokatorzy starego drzewa", Weronika Barczyk- Szkoła Podstawowa  w Szalowej.

Wyżej wymienione uczennice uczęszczają na dodatkowe zajęcia koła plastycznego prowadzonego przez Lucynę Jamer-Książkiewicz. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Odwiedzin :