Zespół Szkół w Szalowej

WITAMY NA  STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ
IM. KS. STANISŁAWA PĘKALI  W SZALOWEJ

 Kontakt    

Wyśpiewali nagrody

W dn. 03.11.2017 grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w I Festiwalu Pieśni Religijnej i Patriotycznej „Bogu i Ojczyźnie”    Łużna 2017. 

Część konkursowa Festiwalu została przeprowadzona w trzech kategoriach:
- solista - wokalista;
- zespół wokalny i wokalno-instrumentalny (do 10 osób)
- zespół wokalny i wokalno-instrumentalny ( powyżej 10 osób w tym chór)
z podziałem na grupy wiekowe:
I grupa - dzieci ze szkół podstawowych,
II grupa - młodzież z gimnazjów oraz szkół średnich


Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy natomiast najlepszym wykonawcom wręczono dyplomy oraz nagrody pieniężne. Uczniowie naszej szkoły zajęli kolejno:

- W kategorii solista-wokalista w grupie wiekowej dzieci szkoły podstawowej Anna Ciastoń uczennica kl. VIIa  zajęła III miejsce.
- W kategorii zespół wokalny i wokalno-instrumentalny (do 10 osób) w grupie wiekowej dzieci szkoły podstawowej Natalia Igielska i Kornelia Łacny uczennice kl. VIIa zajęły I miejsce.
- W kategorii zespół wokalny i wokalno-instrumentalny ( powyżej 10 osób w tym chór) w grupie wiekowej dzieci szkoły podstawowej Chór zajął I miejsce.
- W kategorii solista-wokalista w grupie wiekowej młodzież z gimnazjów oraz szkół średnich Katarzyna Grębla uczennica kl. II gimnazjum zajęła III miejsce.
- W kategorii zespół wokalny i wokalno-instrumentalny (do 10 osób) w grupie wiekowej młodzież z gimnazjów oraz szkół średnich Zuzanna Drożdż, Anna Krzysztoń i Daria Pruś uczennice klasy IIIa gimnazjum zajęły II miejsce.


 

Odwiedzin :