Zespół Szkół w Szalowej

WITAMY NA  STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ
IM. KS. STANISŁAWA PĘKALI  W SZALOWEJ

 Kontakt    

Ucziowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2015/16


 Wyróżnieni w roku szkolnym 2015/ 2016

Klasa III Szkoły Podstawowej

1.       Bryła Michał

2.       Ciastoń Anna

3.       Cieśla Anna

4.       Gubała Angelika

5.       Janusz Aleksandra

6.       Kotapka Emilia

7.       Lisowicz Faustyna

8.       Sandecka Emilia

9.       Sorota Wiktor

10.   Wiejaczka Aleksandra

11.   Ciwiński Daniel

100% frekwencja : Szymczyk Martyna, Kotapka Emilia

Klasa IV Szkoły Podstawowej:

1.       Bryła Jakub

2.       Ciwiński Paweł

3.       Habaj Szymon

4.       Kafel Dariusz

5.       Książkiewicz Szymon

6.       Matusik Aleksandra

7.       Nalepa Gabriela

8.       Pisarczyk Marcin

9.       Węgrzyn Damian

10.   Wojtas Kamila

11.   Zwierzyński Karol

Klasa V a Szkoły Podstawowej:

1.       Ciastoń Anna

2.       Dusza Dominik

3.       Gurbowicz Aleksandra

4.       Igielska Natalia

5.       Krzeszowski Miłosz

6.       Łacny Kornelia

7.       Pisarczyk Marcelina

8.       Szura Jakub

Klasa V b  Szkoły Podstawowej:

1.       Kusiak Norbert

2.       Matusik Jakub

3.       Jerzak Mateusz

4.       Pruś Klaudia

5.       Bezwińska Zuzanna

6.       Turska Zuzanna

Klasa V I Szkoły Podstawowej:

1.       Dyda Przemysław

2.       Dynda Krzysztof

3.       Iwański Tomasz

4.       Kostrzewa Arkadiusz

5.       Kostrzewa Jakub

6.       Jerzak Kacper

7.       Mól Oliwia

8.       Pisarczyk Sabina

9.       Turek Karolina

10.   Turska Gabriela

11.   Węgrzyn Rafał

Wyróżnienie w Gimnazjum

Klasa Ia  Gimnazjum

1.       Sekuła Mateusz

2.       Węgrzyn Aneta

Klasa Ib  Gimnazjum:

1.       Gębarowska Magdalena

2.       Matusik Patrycja

3.       Wojtas Kacper

Klasa IIa  Gimnazjum

1.       Dziedzic Judyta

2.       Gucwa Katarzyna

3.       Kusiak Weronika

4.       Sorota Emilia

5.       Szura Łucja

Klasa II b  Gimnazjum

1.       Igielska Klaudia

2.       Kowalska Dominika

3.       Pisarczyk Weronika

4.       Wojtas Adam

5.       Ligęza Jakub

 Klasa III a  Gimnazjum

1.       Kowalska Marta

2.       Szewczyk Izabela

Klasa III b Gimnazjum

1.       Pawłowska Magdalena

2.       Gębarowska Anna

3.       Ciwiński Michał

Odwiedzin :